Понеділок, 29.04.2024, 06:24
Вітаю Вас Гість | RSS

FOKANEL LTD

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про меблі

Як правильно вибрати витяжку

Як підібрати витяжку

Продуктивність

Найбільш важливою характеристикою витяжки є  її продуктивність. Це обсяг повітря, що повітроочисник  пропускає через себе за годину роботи. Розрахувати середню продуктивність витяжки, необхідної для вашої кухні, дуже легко. Для цього потрібно: площу кухні помножити на висоту стелі, помножити на норму повітрообміну, прийняту СЕС = 12 (саме стільки разів повинне змінитися повітря на кухні протягом  1 години), помножити на коефіцієнт мінімального запасу = 1.3. Коефіцієнт мінімального запасу необхідний для того, щоб врахувати багатоповерховість будинку, забруднення й довжину вентиляційної шахти, довжину й загини повітроводу. Продуктивність витяжки прямо залежить від потужності двигуна. Кухонні витяжки оснащені двигунами різної потужності, здатними забезпечувати продуктивність від 180м3/год до 900м3/год

Наприклад: кухня 10 м.кв*висота 2,5 м*12 (норма повітрообміну за вимогами СЕС)*1,3 (коефіцієнт мінімального запасу)=390 м3/год (отже нашій кухні достатньо витяжки потужністю до 400 м3/год)

Режими й монтаж

Майже всі витяжки призначені для роботи у двох режимах: відводу повітря й рециркуляції. У випадку роботи в режимі відводу повітря (витяжному режимі) повітровід витяжки виводитися назовні у вентиляційну шахту в стіні через спец труби або гофри, забезпечуючи повне видалення забрудненого повітря та випарів за межі приміщення - у вентиляційну шахту або прямо на вулицю. Режим відводу повітря є найбільш ефективним: він має максимальну продуктивність і забезпечує  100-відсоткове очищення повітря. При монтажі важливо передбачити наявність повітроводу  відповідного діаметра. Для запобігання втрати продуктивності, викликаної  аеродинамічним опором повітроводу, важливо, щоб повітровід  не був занадто довгий і вигнутий. Не можна звужувати повітровід  і робити гострі загини. Крім того, краще використовувати гладкий повітровід із ПВХ (круглий або плаский), ніж гнучкий гофрований, оскільки вигини гофрованого повітроводу підсилюють гучність витяжки. У режимі рециркуляції (фільтруючому) витяжка не підключається до вентиляційної шахти. Засмоктуване повітря проходить через вугільні фільтри, що перебувають у корпусі витяжки, очищається й вертається назад у приміщення. Для того, щоб активізувати систему рециркуляції, необхідно встановити на двигун вугільний фільтр, що не вимагає заміни від 6 місяців до 1 року. Використання витяжки в режимі рециркуляції не вимагає додаткового монтажу, що трохи полегшує її монтаж, однак, це значно знижує продуктивність роботи витяжки. Важливо пам'ятати, що мінімальна відстань між витяжкою й поверхнею електричної плити становить 70 см, а між витяжкою й газовою плитою 80 см. З метою дотримання техніки безпеки бажано здійснити заземлення витяжки, що дозволить запобігти перегоранню мотору й блоку керування у випадку непередбачених перепадів напруги.

Тип керування

При виборі моделі витяжки необхідно звертати увагу на спосіб керування. Існує три типи керування: Електронне керування являє собою кнопки-псевдосенсори. Кожна функція активується й відключається шляхом легкого натискання на кнопку. При цьому кнопки не міняють свого положення (не втоплюються), видаючи тихе клацання. Електронне керування, як правило, має світлові  індикатори або світлове табло. Кнопкове керування представлене кнопками різних типів. При натисканні (втоплюванні) кнопки активується відповідна функція. Слайдерне керування являє собою повзунковий механічний перемикач. Як правило, він знаходиться на корпусі  витяжки під куполом.

Рівень шуму

Важливим параметром у роботі витяжки є рівень шуму. При купівлі витяжки варто звертати увагу на нижній рівень гучності, що відповідає першій швидкості, адже саме в цьому режимі найчастіше працює витяжка.

Категорія: Статті про меблі | Додав: Millioner (22.04.2010)
Переглядів: 2468 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Marishka  
0
https://www.youtube.com/watch?v=u5gHMPVX1S8

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 75
вхід
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0